*****نماد اعتماد الکترونیکی*****

سایت شارژ تلفن همراه

سایت شارژ

باکس ورود


ثبت نام
کلمه عبور جدید
97/03/30 چهارشنبه 23:33
Text + Text -

بنر ستون سمت راست
آموزشگاه هدف استودیو کودک سی رخ بیمه عمر کرج آگهی های استخدام قیمت روز خودرو موسسه خیریه کهریزک

اطلاع رسانی فرهنگیان

پرداخت آنلاین

 

آگهی دهندگان گرامی برای افزایش اعتبار آگهی شما در موتور جستجوی گوگل و در نتیجه افزایش بازدید آن،لینک صفحه آگهی خودتان(آدرس همین صفحه) را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

آموزش از راه دور ( DLS )


در سيستم آموزش از راه دور (Destance Learning System) شما هم آموزگاريد و هم دانش آموز , هم استاديد و هم دانشجو و بايد مراقب باشيد از اين آزادي داده شده به شما بطور صحيح استفاده نماييد و براي بهره مندي كامل از اين امكانات بوجود آمده در عصر حاضر , بايد با برنامه ريزي عمل نماييد .
از ابتداي تصميم به ايجاد سايت آموزش از راه دور , هدف ما ايجاد فضايي بود كه در آن بتوان اطلاعات مفيد علمي و صنعتي و آموزشي و ...... را گرد آوري نمود و به صورت رايگان در اختيار شما قرار دهيم و خدا را شكر مي كنيم كه به ما قدرت داد تا قدم هاي اوليه آن را برداريم .
در كليه بخش هاي آموزشي و علمي , مطالب و جزوات و مسائل به صورت دسته بندی های مجزاء (براساس نیاز و علاقه شما) و بطور رايگان در اختيار شما مي باشد و امید است بتوانیم قدم کوچکی در راه اعتلای علمی فرزندان ایران , در هر نقطه جهان برداریم و در این راه نیازمند نظرات و راهنمایی های شما بزرگواران خواهیم بود

آموزش آموزش از راه دور پرورش فیزیک مکانیک ریاضی جامعه شناسی روانشناسی تامین اجتماعی خانواده عمومی شاهنامه فردوسی

بازدید: ٣۶
تاریخ ارسال: 97/03/12 | تاریخ انقضا: 97/04/11 | تاریخ بروزرسانی: 97/03/12

اندیشه

mosh
افشین صائب

email
اندیشه

"لطفا در هنگام تماس بگویید که آگهی را در سایت بازار کرج دیده اید"SecImgSesآخرین آگهی های کاربر
تایپ کتاب پایان نامه پروژه های دانشجویی
تایپ سفارشات شما با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان تایپ فارسی صفحه ای 600 تومان تایپ انگلیسی صفحه ای 800 تومان تایپ فارسی عربی صفحه ای 900 تومان تایپ دستنویس , سوالات تستی , دروس تخصصی , جداول , نمودارها , اشکال و تصاویر , فرمول ها , فهرست نویسی , مرتب نمودن , پاراگراف بندی , تنظیم کامل پایان ...
آگهی های بروزرسانی شده