*****نماد اعتماد الکترونیکی*****

سایت شارژ تلفن همراه

سایت شارژ

باکس ورود


ثبت نام
کلمه عبور جدید
97/12/03 جمعه 00:29
Text + Text -

بنر ستون سمت راست
استودیو کودک سی رخ بیمه عمر کرج آگهی های استخدام قیمت روز خودرو موسسه خیریه کهریزک

اطلاع رسانی فرهنگیان

پرداخت آنلاین

 

نماد ساماندهی
logo-samandehi

آگهی دهندگان گرامی برای افزایش اعتبار آگهی شما در موتور جستجوی گوگل و در نتیجه افزایش بازدید آن،لینک صفحه آگهی خودتان(آدرس همین صفحه) را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

سمپاشی موش


سمپاشی موش
ممکن است موش ها کوچک باشند، اما برخلاف جسه کوچکی که دارند، می توانند به راحتی خانه شما را ویران کنند. شاید قبلا روشهای قدیمی را امتحان کرده باشید (مانند تله موش و غیره) اما هیچ نتیجه ای نگرفته باشید. یک روش سمپاشی موش این است که محلولی از ویتامین دی و نعنا درست کنید و با این موجودات مبارزه کنید. نعنا برای موشها زننده است و ویتامین دی موش را در مدت ۲ تا ۴ روز خواهد کشت. این محلول یک روش مناسب برای کشتن موش است و به فرزندان و حیوانات خانگی شما آسیبی نخواهد رساند.
شرکت سمپاشی موش یاران سبز

استفاده از روش های خانگی ممکن است برای شما، فرزندان و حیوانات خانگی ضرر داشته باشد. استفاده از تله موش برای شما خطرناک است، البته ممکن است مهمانان شما به طور اشتباهی به آن ها دست بزنند و ضخمی شوند. همچنین ممکن است حیوانات خانگی شما به طور ناخواسته در این تله ها گرفتار شوند. بنابرین به شما پیشنهاد میشود از روش های نوین استفاده کنید. شرکت سمپاشی موش یاران سبز از یک تیم حرفه ای تشکیل شده است. این تیم دارای کارشناس برای این حیوانات است. بنابراین به راحتی نوع موش را مشخص می کند و از بهترین سم که برای سلامتی شما هم ضرری نداشته باشد استفاده خواهد کرد.
هیچ دلیلی وجود ندارد که شما منزل خود را با موش ها سهیم شوید. به این ترتیب لازم است از سمپاشی موش استفاده کنید. به ما پیشنهاد می کنیم در صورتی که برای اولین بار موشی در منزل خود دیده اید به سرعت وارد عمل شوید. می توانید خودتان تحقیق کنید و روش هایی را امتحان کنید. همچنین می توانید هیچ شانسی برای زنده ماندن آن ها باقی نگذارید و با یک شرکت سمپاشی موش تماس بگیرید.

سمپاشی موش، شرکت سمپاشی موش، از بین بردن موش، سمپاشی حرفه ای، قویترین سم موش
پایان تاریخ انقضا


SecImgSesآگهی های ستاره دار این مجموعه
درمان زردی نوزاد
درمان زردی نوزاد
اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد ( تهران . کرج - شهریار . اندیشه .فردیس ) پرتودرمان نوزاد ( دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ) این افتخار را دارد تا کودک دلبندتان را که در بدو زندگی از بیماری زردی رنج می برد را در منزل با استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی روز درمان کند ...
آگهی های بروزرسانی شده
97/11/15 دوشنبه 11:06 درمان زردی نوزاد اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد ( تهران . کرج - شهریار . اندیشه .فردیس ) پرتودرمان نوزاد ( دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ) این افتخار را دارد تا کودک دلبندتان را که در بدو زندگی از بیماری زردی رنج می برد را در منزل با استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی روز درمان کند ...
آقای بهرامی ، 99 ، شماره تماس آگهی: mosh